Jste tady: Domů  » Kariéra v bfz » Lektor webinářů

Lektor webinářů

Do našeho týmu hledáme spolupracovníka/spolupracovnici na pozici Lektor webinářů

pro následující oblasti:

Marketing a obchodní dovednosti

Legislativa (semináře na různá témata z oblasti sociální legislavity, legislativy pro podnikatele apod.)

Měkké dovednosti se zaměřením na vztahy a kariéru (např. komunikace s dítětem, komunikace ve vztahu apod.).

Chcete vzdělávat moderní formou?

Máte zkušenosti s výukou formou webináře nebo je chcete získat?

Nabídněte nám své zkušenosti, či chuť k novým formám vzdělávání a my vám nabídneme zaškolení a zázemí stabilní vzdělávací organizace. Výuka je vedena prostřednictvím platformy bfz online akademie.

Náplň práce

Podmínky přijetí

Nabízíme Vám

Místo pracoviště:

Truhlářská 681/19, Karlovy Vary - Stará Role

nám. Soukenné 115/6, Liberec - Liberec III-Jeřáb

alej Svobody 881/56, Plzeň - Severní Předměstí

Prosecká 524/26, Praha - Libeň

Kollárova 2807/8, Teplice

Pracovní poměr:

práce na zkrácený úvazek

Smluvní vztah:

jiné (na dobu určitou)

Vzdělání:

středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné i pro:

důchodce, osoby na mateřské/rodičovské

Zasílejte prosím písemné nabídky na  steffen.steinke@bfz.cz s uvedením témat, které můžete lektorovat, spolu se strukturovaným životopisem.