Jste tady: Domů  » Kariéra v bfz » Scénárista e-learningu

Scénárista e-learningu

Podílejte se s námi na vybudování produkčního týmu e-learningu!  Staňte se součástí týmu, který tvoří zajímavé komerční projekty, ale i projekty spolufinancované Evropskou unií nebo dalšími institucemi.

Nyní máte jedinečnou příležitost uplatnit svou kreativitu scénáristy a uplatnit ji při tvorbě atraktivních e-learningových kurzů.

 

Jen nyní hledáme:

Scénárista e-learningu

 

Jsme vzdělávací akademie bfz, která je členem nadnárodní vzdělávací skupiny bbw -Bildungswerk der Bayerischen Wirtschaft e. V. a významných profesních a zájmových asociací a spolků v České republice.

 

Co od vás očekáváme:

Máte zkušenosti s kreativním psaním, a zároveň se dokážete obratně pohybovat v rámci zadaného projektu. Umíte spolupracovat online a sdílet své texty s dalšími scénáristy. Dokážete zpracovat podklady odborníka do scénáře e-learningu a tam, kde si nebudete jisti svými odbornými vědomostmi, budete spolupracovat s autorem a projektovým manažerem.

Při své práci jste disciplinovaní, protože víte, že i kreativita scénáristy je na poli e-learningu omezená na přesné zadání.

 

Vaším plusem je:

 

Co můžete očekávat vy od nás:

Forma pracovního vztahu: Externí/interní spolupráce

Své nabídky s připojením strukturovaného životopisu/resumé a ukázkou portfolia nám zašlete na adresu: steffen.steinke@bfz.cz