Jste tady: Domů  » News-Detail

Kvalita vzdělávacích služeb potvrzena!

bfz o.p.s. jako vzdělávací firma s dlouholetými zkušenostmi prošla 14.11.2019 auditem svých služeb. Při kontrole bylo potvrzeno, že všechny činnosti ve firmě jsou prováděny dle normy ISO 9001 a firma neustále zlepšuje své služby a svůj přístup k zákazníkům. Norma ISO 9001 stanovuje požadavky, které má firma splnit, aby mohla obdržet certifikát kvality. Požadavky se týkají přístupu k zákazníkům, způsobu řízení firmy, kvality poskytovaných služeb, vedení dokumentace a dalších aspektů.

ISO 9001

ISO 9001

Každý člověk je někdy postaven před výzvy současného pracovního trhu a vidí potřebu dále se vzdělávat a učit se nové zajímavé věci. Naše certifikované vzdělávací služby vám pomohou při změně zaměstnání, při pravidelném proškolování, nebo při získávání nových poznatků v oboru, který vykonáváte.

bfz o.p.s. je držitelem certifikátu dle normy ISO 9001 již od roku 2006 a svůj status kvalitních služeb obhajuje každý rok před externím certifikačním orgánem. bfz o.p.s bude i nadále pro vás své služby zlepšovat a připravovat nová zajímavá témata.

Těšíme se na setkání s novými účastníky našich kvalitních kurzů. Neváhejte nás kontaktovat a vybrat si svůj kurz.

Nabídku kurzů najdete na www.eshop.bfz.cz