Jste tady: Domů  » News-Detail

Rekvalifikace online: vyhodnocujeme výsledky projektu

Součástí projektu Moderní postupy vzdělávání spolufinancovaného programem Evropské unie Erasmus+ je také vytvoření dílčích kurzů, které mají osvědčit použití metod e-learningu v rekvalifikačních kurzech. Cílová skupina rekvalifikačních kurzů je specifická: nemá často technické vybavení, motivace zúčastnit se rekvalifikačních programů dotovaných úřady práce nemusí být vysoká a uživatele je třeba při e-learningu doprovázet.

Rekvalifikace online: vyhodnocujeme výsledky projektu

Rekvalifikace online: vyhodnocujeme výsledky projektu

Erasmus+

Koncepce bfz vychází z těchto předpokladů a zavádí počítačové učebny, kde mají studenti svého koordinátora. Ten je provází studiem, napomáhá jim při navigaci, řeší případně vzniklé problémy na místě apod. Studenti se vzájemně neruší, neboť každý student je ve speciálně vybavené třídě vybaven jednak nutnými hardwarovými prostředky.

bfz jako vedoucí partner projektu se pustil do odvážných kurzů, na kterých chce ukázat, že i kurzy zdánlivě neproveditelné online, lze posunout o výrazný krok dál směrem k digitalizaci.

Specifikem těchto kurzů, jejichž seznam naleznete níže, je rozdělení na:

  • e-learningovou část
  • část prezenční a nakonec
  • část praktickou

Poslední část nelze u kurzů jako Obsluha motorové pily nebo Obsluha křovinořezu pochopitelně obejít.

Číslo projektu: Moderní vzdělávání / Moderne Ausbildung (MOPOV) 2017-1-CZ01-KA202-035472

Rekvalifikační část programu zahrnuje tyto kurzy:

Na obrázku 1 vidíte instruktážní video e-learningové části kurzu Obsluha motorové pily.

Motorová pila


Na obrázku 2 vidíte plně interaktivní část kurzu Operátor call centra, který účastníky uvádí do zásad moderního telefonování.

operátor

Výhody interaktivního e-learningu si můžete vyzkoušet zcela zdarma objednáním na našem e-shopu na stránkách https://www.eshop.bfz.cz/kurzy/e-learning/.

Prohlédněte si také naši nabídku vyzkoušení e-learningových modulů rozsáhlého kurzu Manažer v sociálních službách!

Nezbytnou podmínkou je vyplnění vstupního a výstupního evaluačního dotazníku, ve kterém se anonymně vyjádříte k přínosu našich kurzů. Vybrané kurzy lze absolvovat pouze v našich speciálně vybavených učebnách a s podporou koordinátora výuky.