Jste tady: Domů  » Vzdělávání a práce » Rekvalifikace

Nový začátek

Možná jste se ocitli v evidenci úřadu práce a nároky zaměstnavatelů jsou příliš vysoké. Nemůžete najít uplatnění, se kterým se vnitřně ztotožňujete.

Anebo jste se ocitli v životní situaci, kdy pociťujete potřebu zásadní změny profese. Mnoho lidí si zvolilo studium víceméně náhodně, a není po desítkách let rutinní práce spokojeno ve svém zaměstnání. A to už jsou pádné důvody pro nový začátek!

Nabídka rekvalifikací

Náskok díky rekvalifikaci

Rozhodnutí změnit profesi je zásadní. Vypovídá o Vaší schopnosti přizpůsobit se požadavkům pracovního trhu. A dynamické povaze Vaší osobnosti. Rekvalifikovaní lidé jsou pro každého zaměstnavatele přitažlivíí a upřednostňovaní. Doplněním kvalifikace získáváte náskok ve výběrových řízeních na nové pracovní pozice před jinými uchazeči.


Svými rekvalifikačními programy, akreditovanými Ministerstvem práce a sociálních věcí a Ministerstvem školství a kultury, poskytuje bfz široké spektrum možností pro Váš nový začátek.


A nejen to. Ve spolupráci s personální agenturou procedo by bfz Vás zcela zdarma podpoříme při výběru nového zaměstnání doma i zahraničí.

Vyberte si a vykročte novým směrem. Tím svým.