Jste tady: Domů  » Vzdělávání a práce » Zprostředkování zaměstnání

Zprostředkování zaměstnání v Německu a Rakousku

procedo by bfz

Vaše vstupenka do Evropy

Naše pracovní agentura procedo by bfz Vám přináší nové pracovní příležitosti nejen v podnicích našich regionálních partnerů, ale také v Německu a Rakousku. Zaregistrujte se u nás nebo sledujte naše aktivity na sociálních sítích. Zveřejňujeme tu pravidelně nově vypsaná pracovní místa v evropských státech, především Německu. A to za výhodných podmínek: atraktivní a spolehlivá odměna, pomoc se zajištěním ubytování. Veškeré služby spojené se zprostředkováním zdarma. A pro účastníky našich vzdělávacích programů samozřejmě bonusy navíc! 

Nejste spokojeni se svou dosavadní prací? - Udělejte krok dopředu ještě dnes! Stačí vyplnit několik základních osobních údajů a my se postaráme o zbytek. A to zdarma.

Už nemusíte procházet desítkami stránek zprostředkování práce, rozesílat životopisy pro každou pracovní pozici a čekat na odpověď.

Ihned po obdržení základních dat se s Vámi spojíme, vypracujeme za Vás profesní profil a vyřídíme všechny nezbytnosti pro získání toho správného zaměstnání právě pro Vás.

Spolupracujeme https://cz.jooble.org/ - vyhledávání volných pracovních míst

Nabídka pracovních příležitostí